Metody

phone-home-1171473-mAnAnglo to szkoła stworzona dla tych, którzy przede wszystkim chcą osiągnąć kompetencje w posługiwaniu się nowym językiem. Kameralne warunki pozwalają, aby każdego traktować indywidualnie. W AnAnglo liczy się jakość, a nie ilość. Dlatego grupy nie przekraczają 4 osób.
To od Ciebie zależy, czego chcesz się nauczyć i jakiej umiejętności poświęcić najwięcej uwagi. Jesteśmy pasjonatami języka angielskiego i potrafimy nauczyć Cię gramatyki, czytania, mówienia, pisania oraz słuchania. Po krótkiej obserwacji stwierdzimy, co sprawia Tobie największą trudność i wybierzemy strategię, aby do Ciebie dotrzeć i przełamać te bariery.
Obecnie, aby dobrze nauczać należy korzystać z wielu metod nauczania języka obcego. Tak więc w naszym repertuarze odnajdziesz metody konwencjonalne, takie jak: bezpośrednia, gramatyczno-tłumaczeniowa, audiolingwalna oraz kognitywna. Czerpiemy również technik z metod niekonwencjonalnych, czyli: Total Physical Response (reagowanie ciałem), Silent Way, Sugestopedia, Counselling Language Learning (polega na interakcji), metody naturalnej i najważniejszej – metody komunikacyjnej. Wszystkie koncepcje są przez nas wypróbowane oraz używane od dawna. Potrafimy je dopasować do poszczególnych tematów oraz grupy wiekowej.

Każda minuta zajęć jest ważna i rzetelnie przepracowana. Rozumiemy tych, którzy pracują, uczą się, studiują, mają obowiązki domowe i mało czasu na naukę samodzielną. Nie martw się, powtórki podczas każdej lekcji pomożemy usystematyzować materiał. Z nami nie ma stresu i spięcia. A jeśli zdarzy Ci się gorszy dzień, powiesz nam o tym i na pewno weźmiemy to pod uwagę podczas lekcji.
Zajęcia w AnAnglo to praca w zakresie wszystkich sfer języka. Studio dysponuje bardzo dużym księgozbiorem udostępnianym podczas zajęć. Nie ma potrzeby kupowania żadnego podręcznika, gdyż nie śledzimy z uporem jednej książki, a korzystamy z różnorodnych materiałów przeznaczonych do kopiowania – wybieramy co ciekawsze teksty, artykuły, fragmenty nagrań oraz autorskie karty pracy. Regularnie prowadzimy ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE, które przyspieszają naukę. W młodszych grupach jeden podręcznik jest brany pod uwagę, ale to zależy od woli grupy. Oczywiście nie może zabraknąć piosenki, ponieważ muzyka wyzwala w nas pozytywną energię i daje dużo motywacji do dalszej pracy, a poza tym sympatycznie szumi w głowie jeszcze długo po zajęciach.

Wierzymy, że każdy człowiek jest niepowtarzalny, ma swoje doświadczenia i emocje, którymi może się podzielić. Właśnie to kształtuje nasze wybory przy planowaniu zajęć – człowiek.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress